В сучасному світі кожен намагається підкреслити свою унікальність і стиль. Палітра кольорів надихає жінок створювати нові образи кожен місяць. Сьогодні ти блондинка з довгим волосся, завтра брюнетка, а через місяць — рожеве каре.

Ми створили цей інтернет-магазин для того, щоб допомогти тобі відобразити свій внутрішній стан через колір твого волосся.

Colorostika — це твій окремий світ, в якому ти отримаєш унікальну консультація колориста професіонала, який допоможе підібрати колір та здійснити фарбування в домашніх умовах таким чином, що твоє волосся виглядатиме як з обкладинки журналу.

У нас є відповіді на самі популярні питання:
«А чому не зафарбувалась сивина?»
«Мій блонд не достатньо холодний»
«Неправильно підібрала колір»
«Хочу з брюнетки в блонд»

Ми проведемо тебе від початку до кінця — здійснемо консультацію, підберемо фарбу для волосся, оформимо твоє замовлення та запитаємо наступного дня: «Як твоє враження?»

Обираючи магазин Colorostika, ти обираєш унікальність, яка поєднує в собі багаторічний досвід та практичну діяльність в сфері краси.

Ми станемо твоїм особистим консультантом з питань колористики  та допоможемо підкреслити свою індивідуальність через колір твого волосся.